Dubová eurookna lV 92

Vyrábíme na zakázku dubová eurookna lV 92

Okna jsou jedinečným prvkem domu. Při výběru nových oken zvažujeme, zda použít nejrozšířenější profily IV 88 nebo raději sáhnout po IV 92. Dřevěná masivní okna dub mají poměrně podobný součinitel prostupu tepla. Proto při výběru sledujte i další parametry.

Dřevěná masivní okna dub pořídíte v široké škále barevných odstínů a krycích lazur. Lazury zachovávají nádhernou kresbu dubového dřeva a podtrhují skvělé dojmy z tohoto přírodního materiálu.  Abyste místnosti dodali dostatek světla, záleží na tom, kolik oken, jaký rozměr a jejich umístění zvolíte. Je proto důležité si pečlivě vybírat.

Eurookna IV 92 mají 92 mm silný profil, do kterého se vejde i izolační trojsklo. Tato dřevěná masivní okna dub jsou vhodné pro stávající zastavbu, ale i pasivní, nulové i plusové a nízkoenergetické stavby. Samotná okenní konstrukce má dvojstupňové těsnění. Okno má vysokou odolnost vůči dešti i větru.

Nižší řady eurooken jsou pomalu na ústupu a dřevěná masivní okna dub s profilem IV 92 je pomalu zcela nahrazují díky svým výborným tepelně-izolačním a zvukovým vlastnostem. U nás vyrábíme eurookna na míru. Poradíme si i s nestandardním a atypickým řešením. Každý výrobek má garantovanou kvalitu z hlediska tepelně-izolačních vlastností. Při výběru oken sledujte hodnotu prostupnosti tepla. Součinitel prostupu tepla se označuje jaku Uw a toto číslo nám říká, jak moc brání okno úniku tepla. Tato okna mají velmi nízký koeficient prostupu tepla.

Námi dodávána dřevěná masivní okna dub jsou vyráběna z prověřených dřevin. Základem eurooken jsou třívrstvé lepené lamely, z nichž je vrchní část z kvalitního dřeva. Pro jejich lepení se používají voděodolná lepidla. Námi dodávána eurookna IV 92 mohou být opatřeny jak izolačním dvojsklem, tak izolačním trojsklem.

 

 

Poptávka nebo dotaz

Máte nějaké dotazy, nebo chcete zaslat cenovou nabídku realizace?

Prosíme, abyste co nejlépe formulovali vaší poptávku. Vždy jsou pro nás důležité rozměry, počty kusů atd. V případě výroby nábytku na míru, tak můžete poslat poptávku i e-mailem a přiložit výkres nebo náčrt s rozměry a požadovaným materiálem. Děkujeme

Cenu dubové, jasanové a javorové spárovky si můžete spočítat i v naší online kalkulačce.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com