Modřínová eurookna lV 92

Modřín je bezpochyby nejvhodnější dřevinou, která je na dřevěná masivní okna modřín používána. Je mnohem odolnější než borovice a stabilnější než dubové dřevo. Díky své kresbě patří k nejkrásnějším materiálům. Na eurohranoly je využíván především sibiřský modřín, který vyrůstal v drsných klimatických podmínkách. Modřín má pravidelnou rovnoletou strukturu a decentní medovou barvu. Modřínová eurookna IV 92 nabízíme v cinkovaném i fixním napojení.

Dřevěná masivní okna modřín jsou vhodná pro výměnu stávajících oken, ale perfektně se také hodí do nízkoenergetických a pasivních novostaveb (plusových i nulových). Tato eurookna dodáváme v různých barevných škálách, rozměrech i tvarech.

Eurookna IV 92 nejen pro novostavby

 Máte-li zástavbu v památkově chráněné zóně, pomůžeme vám vyřešit i tento problém. Dodáváme repliky historických oken. Dřevěná masivní okna modřín se perfektně hodí jako náhrada za původní kastlová okna. Používají se do nich levnější typy skel a vzhled je upraven tak, aby byly co nejvěrnější replikou původních oken. Moderní eurookna IV 92 mají velmi nízkou prostupnost tepla, proto s nimi ušetříte nemalé náklady na vytápění.

Eurookna IV 92 oceníte pro jejich výborné izolační vlastnosti i dokonalý design. Jsou spojovány voděodolným lepidlem, které zvýší odolnost oken. Dřevěná masivní okna modřín dodáváme na míru. Vyrábíme je z kvalitních a prověřených dřevin. Ty pochází většinou z českých a slovenských lesů. Modřín je velmi odolná dřevina.

Vyrábíme eurookna v různých rozměrech, také v atypických rozměrech. Jsou vhodným řešením všude tam, kde toužíte po kráse tohoto přírodního materiálu. Eurookna dodáváme nejen s profilem 92 mm, ale také další modely. Vyrábíme eurookna IV 68, IV 78 a z nich vycházející IV 88.

Poptávka nebo dotaz

Máte nějaké dotazy, nebo chcete zaslat cenovou nabídku realizace?

Prosíme, abyste co nejlépe formulovali vaší poptávku. Vždy jsou pro nás důležité rozměry, počty kusů atd. V případě výroby nábytku na míru, tak můžete poslat poptávku i e-mailem a přiložit výkres nebo náčrt s rozměry a požadovaným materiálem. Děkujeme

Cenu dubové, jasanové a javorové spárovky si můžete spočítat i v naší online kalkulačce.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com