Smrková eurookna lV 88

Vyrábíme na zakázku smrková eurookna lV 88

Smrkové dřevo je ve střední Evropě nejpoužívanější dřevinou pro výrobu dřevěných eurooken. Je to  relativně levný materiál. Smrkové dřevo se  snadno opracovává a snadná je i jeho povrchová úprava. Dřevěná masivní okna smrk s profilem IV 88 mají přirozenou odolnost a velkou nasákavost. Je vhodné mu věnovat zvýšenou pozornost a zabránit jakémukoliv poškození povrchové úpravy. Impregnační prostředky se snadno vyplavují a dřevo podléhá zkáze a hnilobě. Smrková okna nabízíme napojené fixně i cinkované.

Okna jsou významným architektonickým prvkem. Správně zvolená dřevěná masivní okna smrk a jejich umístění dodají do interiéru dostatek slunečních paprsků. Zvolíte-li nekvalitní model, dochází k neuvážené úspoře, která vede k velkým výdajům. Zvolit si eurookna IV 88 s profilem o šířce 88 mm je správnou volbou pro stávající rekonstruovanou nemovitost i pro novostavbu. Tato okna mají velmi nízký součinitel prostupnosti tepla, proto se hodí i do nízkoenergetických a pasivních domů.

Dřevěná masivní okna smrk mají profil IV 88, který vychází z konstrukce oken IV 78. Tato o 10 mm silnější konstrukce nabízí výborné tepelně-izolační vlastnosti a zvýšenou tuhost. Rohové spoje rámu a křídla jsou standardně trojité. Okna perfektně tlumí zvuk. Při pravidelné péči vám poslouží po několik desítek let. Díky kvalitní povrchové úpravě o ně prvních deset let nemusíte složitě pečovat, stačí je jednou za čas důkladně umýt. Dřevěná masivní okna smrk jsou vhodná i pro starší zástavbu.

Vyrábíme na míru eurookna IV 88, která lze využít jak novostavbách, tak v historických budovách. Dodáváme také repliky historických oken. Smrkové dřevo má nádhernou barvu, která podtrhne styl budovy. Jeho krásu zdůrazníte použitím transparentního laku. U nás si lze objednat také nadstandardní rozměry a atypické řešení oken.

Poptávka nebo dotaz

Máte nějaké dotazy, nebo chcete zaslat cenovou nabídku realizace?

Prosíme, abyste co nejlépe formulovali vaší poptávku. Vždy jsou pro nás důležité rozměry, počty kusů atd. V případě výroby nábytku na míru, tak můžete poslat poptávku i e-mailem a přiložit výkres nebo náčrt s rozměry a požadovaným materiálem. Děkujeme

Cenu dubové, jasanové a javorové spárovky si můžete spočítat i v naší online kalkulačce.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com