Atypické stolové desky, atypické desky z kmene stromů, atypické spárovky

Výroba atypických dubových masivních stolových desek, naše výroba z dubu a jiných dřevin nám umožňuje vyrobit prakticky jakékoliv rozměry těchto atypických masivních desek. Dubové masivní desky s živým okrajem nebo krajinou, nepravidelným okrajem a křivosti dodávají výrobku mnohá umístění jako například dubové posuvné selské dveře. Dubová atypická stolová deska, masivní postele se zvýšeným čelem ze dřeva, desky z kmene stromu a další atypický design masivního nábytku.

Ne do každého interiéru se hodí klasický stůl. Pro tyto účely lze objednat na míru vyrobené atypické stolové desky. Nemusíte díky tomu kupovat nový stůl, stačí vyměnit desku. 

Atypické stolové desky dle materiálu

Atypické stolové desky lze pořídit nejen v různých tvarech a rozměrech, ale můžete si vybrat i podle materiálu. Vyrábíme standardní dubové, smrkové, bukové a borovicové stolové desky. Na přání vám desku vyrobíme i z jiného druhu dřeva. Umíme uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. 

Vyrábíme atypické stolové desky jak do interiéru, tak do exteriéru, na stoly na zahradu, terasu či do zimní zahrady. Stačí si vybrat vhodný tvar desky na přání.

Atypické stolové desky dle tvaru

Nebojte se požádat si i o jiné tvary atypické stolové desky, nemusíte jen vsadit na klasiku. Vyrobíme vám desku i ve speciálním tvaru. Krom klasického kruhu či čtverce vyrobíme také pravidelný ovál, desky s rovnou hranou ke stěně, stolové desky se zaoblenými rohy a zkosenými hranami, které zajistí bezpečný pohyb dětí okolo tohoto kusu nábytku. 

Samozřejmostí je možnost výběru tloušťky atypické stolové desky i povrchové úpravy. Desky z masivních materiálů je v případě poškození možné zbrousit a znovu upravit. 

Dřevěné podnože stolu 

Kromě atypické stolové desky si můžete zvolit na přání i dřevěné podnože a nohy stolu. V nabídce najdete jak jídelní, tak barové typy. Dřevěné nohy a podnože jsou vyráběny z bukového masivu, případně v kombinaci s kovem. Stolové desky a podnože jsou vhodné jak pro restaurace a kavárny, tak pro interiéry domácnosti či veřejné prostory. Pokud využijete možnosti výroby na míru, můžete vykouzlit originální moderní i klasické prostory pro posezení. 

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com