Javorová spárovka cink

Truhlářský polotovar javorová spárovka cink je vyráběna z kvalitního javorového dřeva, které je typické svou krásnou kresbou a světlou barvou bělu. Javor se velice dobře zpracovává, lze jeho dřevo použít na obklady, podlahy, pracovní desky, apod.

Průběžná a javorová spárovka cink se od sebe liší cenou a způsobem zpracování. Cinkovaná spárovka se vyrábí lepením nastavených lamel do různých formátů. My dodáváme javorovou spárovku v tloušťkách 20 mm, 30 a 40 mm, na přání lze vyrobit i jiné rozměry. Javorová spárovka cink je k sobě lepená pomocí disperzního lepidla, které je ekologické a dobře drží.

Spočítejte si orientační cenu spárovky v naší nové kalkulačce.

Všechny námi vyráběné spárovky dodržují příslušné normy. Jsou vhodné pro výrobu schodů, dveří, parapetů, obložení a dalších částí interiéru, také na nábytek. Použitím spárovky zamezíte pnutí dřeva a tedy i kroucení namáhaných částí finálního produktu.

Javorová spárovka cink se využívá pro svůj hezký vhled velmi často. Vyrábíme spárovku ve čtyřech kategoriích, A až D. Použité dřevo je z českých lesů, sušené na správnou hodnotu. Příliš vlhké nebo příliš suché dřevo se zpracovává velice špatně. Dřevo je v českých domácnostech velmi oblíbené. Důvodů je hned několik: návrat k přírodě, obliba přírodních materiálů, ale především jeho elegance, krásný vzhled, vůně a dlouhá životnost. Masivní nábytek jako jsou postele nebo stoly či skříně poslouží dlouhá desetiletí. Javorové dřevo má nádhernou kresbu dřeva, kterou lze zdůraznit natřením spárovky tenkou vrstvou laku. O nábytek a výrobky z javorové spárovky pečujte speciálními vosky a oleji. Ochráníte je před vlhkostí a prodloužíte jim životnost. Javorovou spárovku prodáváme za velmi výhodné ceny.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com