Javorové lepené kvh hranoly

Na stavbách i v interiérech se hodí javorové lepené kvh hranoly. Ty jsou vyráběny z vysušeného řeziva, jsou hoblované ze všech čtyř stran, lepené lamelově, s délkovým napojením. Javorové lepené kvh hranoly mají velmi hezký vzhled javorového dřeva, proto se skvěle hodí do interiéru.

Praktické javorové lepené kvh hranoly

Vyrábíme javorové lepené kvh hranoly ve vysoké kvalitě. Řezivo je správně vysoušeno, následně upraveno do výsledných lepených hranolů. Ty pak lze použít na konstrukce v interiéru i exteriéru. Skvěle vyniknou jako přiznané trámy v kuchyni či obývacím pokoji.  Javorové lepené kvh hranoly už není nutné ošetřovat impregnací. Díky tomu, že je dřevo vysušené, nehrozí hniloba a napádání dřevokaznými houbami. Vyrábíme javorové lepené kvh hranoly do délky 13 m, je možné na požadavek zákazníka vyrobit i delší. Pohledové hranoly stačí nabrousit a opatřit povrchovou úpravou.

Průřez jasanových lepených kvh hranolů je 100/240 mm. Při větších rozměrech hrozí praskání a kroucení dřeva. Javorové dřevo má hezkou kresbu a světlou barvu, proto se javorové lepené kvh hranoly skvěle hodí všude, kde jde především o estetickou stránku věci. Lepené hranoly jsou odolné, pevné a velice stabilní. Javorové lepené hranoly lze použít na stavbu přístřešku pro auto, na pergolu, apod. Javorové dřevo se velice snadno zpracovává a ohýbá, proto je na kvh hranoly vhodnou volbou. Nabízíme také jasanové, dubové nebo bukové lepené kvh hranoly ve stejné kvalitě jako jasanové hranoly. Vyrábíme hranoly v souladu se všemi normami, pomocí moderních strojů a technologií. U nás získáte kvalitní zboží za nejnižší ceny.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com