Javorové lepené trámy

Vyrábíme na zakázku javorové lepené trámy dle vašich požadovaných rozměrů

O javorových lepených trámech

Krásu dřeva objevuje čím dál více lidí, proto jsou javorové lepené trámy stále více oblíbené. Na jejich výrobu používáme pečlivě vybírané dřevo, které se nejprve suší. Javorové dřevo je dřevo s nádhernou kresbou a světlou barvou a stavaři jej velmi rádi používají také v interiérech, kde vnáší pocit útulnosti a tepla.

Trámy z javorového dřeva jsou pevné, odolné, mají poměrně velkou hustotu dřeva, patří mezi středně tvrdé dřeviny. Javorové lepené trámy lze použít na dřevostavbách, mostních konstrukcích, na střechy, apod. Dodáváme je jako polotovar pro firmy stavějící dřevostavby a pro truhláře, stolaře a další obory. Námi dodávané javorové lepené trámy mohou mít různé rozměry. Lepené trámy se používají už desítky let a architekti je stále častěji používají na nosníky místo oceli. Konstrukce pak vypadá velmi atraktivně, je potřeba ji pravidelně ošetřovat.

Javorové lepené trámy jsou velice moderní a houževnatý materiál určeny pro různé dřevostavby. Nejčastěji jsou používány tam, kde je potřebná nejen technická stránka, ale také ta estetická. Javorové dřevo je mimořádně krásné a oblíbené. Lepené trámy mohou mít různou povrchovou úpravu nebo pouze přírodní.

Javorové lepené trámy tvoří lamely, které se vyrábí z kvalitního řeziva čtyřstranným hoblováním například pásovou pilou. Nejkvalitnější lepené trámy z javorového dřeva nemají žádné suky a viditelné skvrny, proto se používají také na pohledy pod střechou, na okna, apod. Dodáváme javorové lepené trámy v různých délkách a šířkách nebo na míru pro konkrétního zákazníka. Dáváme si záležet na kvalitě, proto u nás dostanete to nejlepší řezivo pro jakoukoliv vaši stavbu. Dodáváme jej po celé ČR. Na výrobu používáme dřeviny z českých a slovenských lesů.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com