Jasanová průběžná spárovka fix

Vyrábíme a prodáváme jasanovou průběžnou spárovku fix. Spárovku vám vyrobíme dle vašich potřeb v požadované šířce, délce a tloušťce.

O jasanové průběžné spárovce fix

Na výrobu nábytku jsou vhodné jasanové průběžné spárovky fix. Jsou vyrobeny z kvalitního jasanového dřeva, mají dlouhé lamely po celé straně desky. Tyto jasanové spárovky se k sobě lepí pomocí disperzního lepidla, které je ekologické a zdravotně nezávadné, přitom drží dostatečně pevně.

Spočítejte si orientační cenu spárovky v naší nové kalkulačce.

Jasanové průběžné spárovky fix na výrobu nábytku

Jasanové průběžné spárovky fix jsou oblíbené zejména v nábytkářství. Dělíme je do čtyř kategorií podle kvality, přičemž spárovky nejvyšší kvality jsou vyráběny ze dřeva, které je čisté ze všech čtyř stran. Spárovky lepíme z lamel různých tlouštěk a délek. Tento polotovar lze použít na výrobu dveří, schodů, pracovních desek, parapetních desek a také stylových noh nábytku. Spárovka je slepená z dřevěných přířezů.

Masivní dřevo je pro výrobu nábytku je velmi oblíbené, ale ne vždy je možné použít souvislé desky a jasanové průběžné spárovky fix jsou vhodnou volbou. Spárovky zabrání jeho kroucení a prohýbání při dlouhodobém použití díky tomu, že jsou léta v desce správně umístěna. Pomocí jasanových spárovek vytvoříte v interiéru jedinečnou atmosféru. Nábytek z tohoto polotovaru má svěží a nadčasový vzhled.

Nádherná textura dřeva je u jasanové průběžné spárovky fix oblíbená. Její vzhled závisí na struktuře a přirozených rozdílech dřeva. Texturou se rozumí průběh letokruhů, směru vláken i jádrové a bělové dřevo. Spárovky vyrábíme ze sušeného řeziva, které má vlhkost max. 12%. Tyto jednovrstvé desky z masivního dřeva vám vyrobíme na míru. Hotové desky jsou velmi pevné a stabilní. Využít je můžete na parapety, čelní dílce nábytku, kuchyňské plochy, apod. Spárovka je vyráběna podle normy EN 12775. Vyrobené desky jsou chráněny proti povětrnostním vlivům.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com