Jasanové lepené trámy

Vyrábíme na zakázku jasanové lepené trámy, které budou splňovat vaše požadované parametry

O jasanových lepených trámech

Mít kvalitní dřevostavbu je sen stále více lidí. Pro výstavbu dřevěných domů dodáváme jasanové lepené trámy, které se vyrábí z kvalitního dřeva slepením dřevěných lamel k sobě kvalitním zdravotně nezávadným lepidlem, které ve spojích výborně drží. Jasanové dřevo je pevnější, velmi dobře se ohýbá a zpracovává, používá se především v nábytkářském průmyslu.

Jasanové lepené trámy mohou díky vzhledu být také přiznané v interiéru. Trámy jsou vyráběny ze čtyřtranně hoblovaného řeziva. Vyrábíme tyto trámy tak, aby splňovaly všechny náročné normy. Trámy se využívají také v různých konstrukcích, na střechách, jako pohledové trámy nebo, jak jsme již zmínili, také v interiérech. Trámy z jasanového dřeva unesou velké zatížení, dřevo je středně tvrdé, velice houževnaté, odolné vůči vlhkosti. Trámy dodáváme v různých rozměrech a na přání lze vyrobit různé tloušťky a délky těchto trámů. Stejně jako jiné dřeviny, i jasanové dřevo musíme nejprve správně vysušit, aby uvnitř nedocházelo k hnilbě a napadání dřevokazným hmyzem.

Kvalitní jasanové trámy tvoří lamely, které rovněž zpracováváme sami. Nejkvalitnější trámy nemají suky a viditelné kazy, jsou snadno dostupné a mají vysokou kvalitu. Dodáváme jasanové lepené trámy, které pečlivě zpracováváme. Dodáváme řezivo po celé ČR. Dřevo pochází převážně z českých lesů. Jasanové lepené trámy se používají na pergoly, mosty, na pohledy, střešní konstrukce nebo jako přiznané stropní trámy v interiéru, na konstrukce stěn, apod. Díky mnoha možnostem využití jsou tyto trámy velice oblíbené, jsou cenově dostupné. Prodáváme je ve dvou jakostech, každý zákazník si tak skutečně vybere podle svých požadavků. Dřevěné lepené trámy jsou poněkud dražší, nicméně díky vlastnostem dřeva vznikají nízkoenergetické stavby, které sníží výdaje na energie a tato investice se vyplatí.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com