Jasanové lepené kvh hranoly

Jasanové lepené kvh hranoly rozšiřují možnosti použití dřeva v konstrukcích, kde se nedá použít klasické řezivo z pily. KVH hranoly se vyrábí nejčastěji ze smrkového řeziva, u nás pořídíte také jasanové lepené kvh hranoly.

Důvody, proč zvolit jasanové lepené kvh hranoly

Pro stavby vyrábíme dva druhy hranolů, a to KVH Nsi a KVH si. Oba dva druhy jsou vyrobeny dle stejných norem co se týče materiálů a jejich pevnosti, liší se pouze vhledem. KVH si je pohledová kvalita, kterou lze použít na přiznanou konstrukci, pohledové trámy, podbití stropu, apod. Jasanové lepené kvh hranoly lze použít například na stavbu pergoly. U hranolů s označením KVH Nsi je kvalita průmyslová, tudíž se na nich mohou objevit drobné vady, které nijak neovlivní mechanické vlastnosti materiálu.

Jasanové lepené kvh hranoly se vyrábí z již vysušeného materiálu, při správném zabudování je nemusíte ošetřovat proti dřevokazným houbám a hmyzu, protože malému obsahu vlhkosti hniloba uvnitř hranolů nehrozí. Hranoly jsou tvarově stálé, nekroutí se a nepraskají, mají stejnou délku i šířku. Jsme schopni dodat jasanové lepené kvh hranoly i s délkou více než 20 m. Chcete-li je použít jako pohledové, pak je vhodné je nabrousit a opatřit vhodnou povrchovou úpravou. Jasanové lepené kvh hranoly se vyrábí do do průřezu 100/240 mm. Větší rozměry mohou způsobit praskání a kroucení dřeva. Ideální jsou pro zabudované konstrukce, interiérové i exteriérové prvky dřevěné konstrukce, kde je kladen vysoký důraz na estetiku. Lepené hranoly z jasanu jsou čtyřstranně hoblované, lepené lamelově, délkově napojené. Díky svému hezkému vzhledu budou v interiéru vypadat velmi hezky. Námi vyráběné kvh hranoly splňují vysoké nároky na kvalitní stavební a konstrukční materiál.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com