Javorové lepené bsh hranoly

Na nosníky, konstrukce domů, na mosty i zimní zahrady, zkrátka kde si vzpomenete, je možné použít javorové lepené bsh hranoly. Mají hezkou kresbu letokruhů, hodí se jako pohledové. Ty lze opatřit povrchovou úpravou. Lepené bsh hranoly jsou slepované jednotlivé lamely k sobě pryskyřicí. Jsou ze čtyř stran hoblované a velmi dobře sušené.  Hrany jsou zkosené pod úhlem 45 stupňů. Jsou lepeny vodorovným spojem, což umožní slepení hranolů až na výšku 420 mm.Tím pádem není nutné se starat o jejich impregnaci a další údržbu. Lepením je eliminováno vzájemné pnutí lamel, díky tomu jsou tyto hranoly perfektní stavební materiál pro vysoce namáhané stavební konstrukce. Javorové lepené bsh hranoly se jsou velmi podobné javorovým lepeným kvh hranolům, liší se pouze způsobem zpracování a pevností. Liší se od kvh hranolů svou odolností a pevností. Našimi odběrateli jsou firmy zabývající se dřevostavbou a truhlářské firmy, které upřednostňují kvalitní materiály za přiměřenou cenu.

Javorové lepené bsh hranoly jsou vyráběny na míru, tak aby byly rozměry co nejpřesnější a vznikalo pouze minimum odpadu. Vybíráme kvalitní dřevo z českých a slovenských lesů, které prochází řádným sušením. Lepené bsh hranoly jsou nenáročné na údržbu, kvalitní a poslouží při stavbě různých konstrukcí.

Masivní dřevo je velmi oblíbené a má široké využití. Javorové hranoly si zachovávají všechny vlastnosti javorového dřeva, které je velmi houževnaté, pevné, s krásným vzorem. Název BSH pochází z německého slova Brettschichtholz. Řezivo se suší na max. 15%, aby bylo uvnitř skutečně co nejméně vlhké. Javorové lepené bsh hranoly dodáváme jako pohledové nebo průmyslové. Liší se pouze po vizuální stránce, jinak mají naprosto stejné vlastnosti. Pohledovou kvalitu používáme do viditelných míst, zatímco průmyslovou naopak ukrýváme.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com