Jasanové police

Vyrábíme na zakázku jasanové police dle vámi požadovaných rozměrů

Jasanové police přináší do interiéru hned několik výhod. Tento exkluzivní masivní nábytek lze využít v bytě i v kanceláři. Kvalitní jasanové dřevo je velmi houževnaté a odolné. Police z jasanu mohou mít také různý dekor.

Jasanové police jsou kvalitní

Námi prodávané jasanové police vyrábíme sami z kvalitního materiálu. Tyto jasanové police mají široké využití a k dostání jsou v různých velikostech i barvách. Jasanové police můžete volit jako samostatné či jako součást skříně, komody, apod. Pomocí tohoto jasanového kusu nábytku můžete zvelebit svůj interiér velice snadno.

Jasanové dřevo je univerzální natolik, že se hodí do každého interiéru. Jasanové police se těší mimořádné oblibě. Mají vlastnosti jako zdravotní nezávadnost, nadčasovost, jsou dostatečně byelné a snadno se udržují. Jasanové police mají také vekou nosnost, nemusíte se bát na ně položit knihy. Tyto dřevěné prvky se hodí do moderního i klasicky zařízeného interiéru.

Jasanové police jsou oblíbené

Dřevěné jasanové police jsou oblíbené, dřevo je poměrně nedostižný materiál a těší se oblibě stovky let. Nábytek z masivu překonává svými vlastnostmi i moderní materiály a lidé se k této variantě rádi a často vracejí. Jasanové police nejsou výjimkou. Vyrábíme police také na míru, každý zákazník si tak přijde na své. Zvolit lze různé provedení, rozměry, nebráníme se ani atypickým řešením.

Jasanové police se budou vyjímat v obývacím pokoji, ložnici i studentském pokoji. Při správném zacházení vám budou věrně plnit své služby po desítky let. Vyhněte se umístění na přímé slunce nebo do velkého vlhka. Police je vhodné opatřit voskem a pravidelně ošetřovat speciálním olejem, abyste prodloužili policím životnost.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com