Dubové police

Vyrábíme na zakázku dubové police dle vámi požadovaných rozměrů

Vyberte si do své domácnosti či kanceláře kvalitní doplňky. Mezi ně patří například dubové police, které mohou být velmi originálním kouskem. Vyrábíme dubové police jako polotovar i koncový výrobek, s povrchovou úpravou i bez.

Zvolte kvalitní dubové police

Do svého interiéru zvolte dubové police z naší nabídky, které se pyšní kvalitou i precizním provedením. Nabízíme také zakázkovou výrobu polic podle přání zákazníka. Police jsou propracovány do detailů. Zvolit můžete police s povrchovou úpravou i bez. Na bytelném dubovém dřevě oceníte jeho výjimečnost. Tato dřevina patří mezi nejtvrdší tuzemské dřeviny, má mnoho možností využití, snadno se zpracovává.  Dubové dřevo je mezi truhláři i koncovými uživateli velmi oblíbeno.

Moderní i tradiční dubové police

Hledáte-li do své domácnosti zajímavé řešení, pak jsou dubové police tou nejlepší možnou variantou. Dubové dřevo je ekologické, skutečně masivní, dubové police vám budou sloužit po mnoho let, dá se říci, že i po několik generací. Dubové police jsou vyrobeny tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky na estetiku.

Dubové police vyrábíme v různých velikostech, barvách i stylech. Kvalitní dubové police zpracováváme z materiálů, které jsou téměř bez suků, s krásnou zdůrazněnou kresbou letokruhů. Dubové police mohou být samostatné nebo jako součást skříní či komod. Jedinečné vlastnosti dřeva oceníte v moderních i klasických interiérech. Dubové dřevo má velmi pozitivní vliv v interiéru, dodává mu pocit útulnosti, je ekologický. Lze jej kombinovat na různých kusech nábytku. Dubové police můžete využít nejen v běžné domácnosti, ale například i v kancelářích a hotelových pokojích, apod. Police z dubu se hodí jak na chalupu, tak do běžné domácnosti.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com