Javorové police

Vyrábíme na zakázku javorové police dle vámi požadovaných rozměrů

Javor roste po celé Evropě a severní Americe. Tento strom dorůstá výšky 30 m. Běl dřeva je bílé barvy, zatímco jádro je růžovo – hnědé. Vyrábíme javorové police z tohoto kvalitního dřeva, které je velmi trvanlivé a má široké využití.

Javorové police pro interiér

Javorové dřevo je krásné, má mnoho skvělých vlastností. Javorové police nabízíme jako samostatné na pověšení, regály nebo jako součást pracovních stolů, skříní či obývací  stěny. Zvolte si kvalitní javorové police z naší výroby v různých barvách a velikostech. Zakládáme si na kvalitě, proto jsou námi dodáváné police vyráběny z prvotřídního dřeva, které je téměř bez suků.

Přiliš druhů dřeva je v interiéru spíše na škodu, proto si zvolte například javorové police a javorový pracovní stůl, kuchyni také vyveďte v dekoru javoru. Dřeviny vybírejte ze stejné barevné škály, čímž zajistíte jednoduchost interiéru. Kombinací několika barevných odstínů dosáhnete dokonalého souladu v místnosti.

Javorové police  můžete zvolit také v odstínu šedém nebo v různých antických úpravách. Šedé police budou v interiéru působit velmi zajímavým dojmem. Se dřevem nemusíte nijak moc experimentovat. Kombinací javorového dřeva a bílé barvy dosáhnete moderního a odlehčeného designu. Dřevo dodá interiéru pocit útulnosti i zabydlenosti. Přirozená krása javorové  police vynikne pomocí bezbarvého transparentního vosku. Jedině tak zdůrazníte jeho krásu.

Javorové police jsou dokonalým doplňkem každého interiéru. Vyrábíme police také na míru dle vašich požadavků. Javorové police jsou nenáročné na údržbu, odolné vůči vlhkosti i nárazům. Javorové dřevo nabízí policím dlouhou životnost a neokoukatelnou krásu. Javorové police lze přizpůsobit každému interiéru,mají široké spektrum využití.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com