Dubová průběžná spárovka fix

Vyrábíme a prodáváme dubovou průběžnou spárovku fix. Spárovku vám vyrobíme dle vašich potřeb v požadované šířce, délce a tloušťce. 

O dubové průběžné spárovce fix

Jedním z našich nejdůležitějších produktů jsou dubové průběžné spárovky fix, jež vznikají zpracováním dubových hranolků, které se následně pomocí lepidla slepí do jedné masivní dřevěné desky. Tyto hotové desky jsou velmi stabilní a odolné, lze je použít na mnoho výrobků. Dubové průběžné spárovky jsou velmi oblíbeným materiálem pro výrobu nábytku.

Spočítejte si orientační cenu spárovky v naší nové kalkulačce.

Na co lze využít dubové průběžné spárovky fix

Námi dodávané dubové průběžné spárovky fix jsou ideální pro výrobu kvalitního nábytku, podlah, schodišť, parapetů, pracovních desek, kuchyňských desek či dveří. Hravě s nimi vytvoříte dekorativní prvky na schodištích či parapetech, které zaujmou na první pohled. Podle barevné sladěnosti se dělí dubové průběžné spárovky fix na jakosti A až D. Tenčí druhy spárovky se hodí na parapety a čelní dílce nábytku. Nejširší spárovky se používají na kuchyňské a pracovní plochy, dveře a schodišťové stupnice.

Pro dubové spárovky vyrábíme pomocí různých technologií, jednou z nich jsou i průběžné spárovky fix. Vyráběny jsou podle všech platných norem. Dřevo ze kterého jsou spárovky vyráběny, je sušené a je potřeba tento polotovar správně skladovat. Relativní vlhkost může být maximálně 65 %.

Dubové průběžné spárovky fix jsou vysoce kvalitním produktem. Nejsou náročné na údržbu, je potřeba je ošetřit voskem, speciálním olejem nebo tenkou vrstvou laku. Dřevo ošetří, ochrání a navíc se tím zdůrazní kresba dřeva. Dubové průběžné spárovky je možné zakoupit v různých šířkách a tloušťkách, podle potřeb. Vyrobíme vám je na míru v libovolném množství. Používáme kvalitní a správně  vysušené dřevo. Díky tomu se s ním velice snadno pracujete, je odolné a trvanlivé. Dubové průběžné spárovky fix prodáváme za výhodné ceny.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com