Jasanové lepené bsh hranoly

V moderních dřevostavbách se stále častěji používají jasanové lepené bsh hranoly. Jasanové dřevo je ceněné pro jeho odolnost a houževnatost, krásnou kresbu dřeva a pevnost. Jasan je dosti pružný materiál a ve stavebnictví a nábytkářství má svou nezastupitelnou úlohu. Jasanové lepené bsh hranoly jsou ze čtyř stran hoblované kusy řeziva, které vyrábíme pomocí rámové nebo pásové pily. Správně zpracované dřevo vydrží desítky let. Jasanové hranoly jsou světlé, s pěknými letokruhy.

Jasanové lepené bsh hranoly jsou vyráběny jako pohledové a nepohledové. Pohledové hranoly nemají žádné suky, skvrnky. Nepohledové mají drobné kazy, které však nemají vliv na technické vlastnosti tohoto materiálu. Jasanové lepené hranoly jsou vytvářeny lepením lamel k sobě pomocí zdravotně nezávadné melaminové pryskyřice, která ve spoji drží skutečně pevně, je odolná i proti vodě. Jasanové lepené bsh hranoly dodáváme v různých rozměrech, na přání vyrobíme i jiné formáty. Hranoly se vyrábí ze sušeného řeziva. Díky tomu není nutné jednotlivé hranoly impregnovat proti hnilobě a dřevokazným houbám. Hranoly jsou vyráběny tak, aby skutečně vydržely po dlouhá léta. Jejich krása je vhodná při použití v interiéru.

Jasanové lepené bsh hranoly mají oproti KVH hranolům mnohem větší pevnost a odolnost. Rovněž jsou tvarově stálejší a odolnější. Vyrábíme jasanové lepené bsh hranoly na míru zákazníkům z oboru dřevostaveb i truhlářství s co největší přesností objednaných rozměrů, nevzniká tak žádný odpad.  Vybíráme velmi kvalitní dřevo z českých a slovenských lesů. Na zpracování použitého dřeva si dáváme řádně záležet. Toto stavební dřevo lze použít na dřevostavby různého typu, při stavbách mostů i zimních zahrad či pro konstrukce stěn.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com