Javorová průběžná spárovka fix

Vyrábíme na zakázku javorovou průběžnou spárovku fix

Pro truhláře a truhlářské dílny vyrábíme javorové průběžné spárovky fix. Ty vyrábíme ve čtyřech jakostech, nejvyšší jakost je nejdražší a také vyrobená z toho nejlepšího dřeva, které je téměř bez suků a jader. Spárovky jsou lepeny z různých lamel pomocí disperzního lepidla, které splňuje normy zdravotní nezávadnosti a také je ekologické.  Javorové průběžné spárovky jsou velice oblíbené.

Spočítejte si orientační cenu spárovky v naší nové kalkulačce.

Javorová průběžná spárovka fixJavorové průběžné spárovky fix vám dodáme v různých rozměrech. Jejich použití má velmi prostý účel – nábytek se nebude různě kroutit a prohýbat. Javorové dřevo je světlé a má skutečně krásnou kresbu.  Spárovky jsou tvořeny v šířce z celého násobku šířky jednotlivých lamel. Výsledný vzhled desky závisí na tom, jakou strukturu a přirozené rozdíly konkrétní dřevo má. Spárovky se vyrábí ze sušeného řeziva, i po zpracování musí být chráněny před vlhkem a nepříznivým počasím. Hotové desky z javorové průběžné spárovky fix jsou excelentním polotovarem pro pracovní desky, kuchyňské pracovní plochy nebo pro schodiště. Hodí se do moderního i klasického interiéru. Vyrábíme je dle normy  EN 12775. Doba dodání závisí na množství objednaných spárovek. 

Specifikace javorové průběžné spárovky

Pro naše klienty vyrábíme javorové průběžné spárovky fix v různých kvalitách, podle toho se také odvíjí cena. Standardní tloušťka dodávaných spárovek je 19-50 mm, šířka lamel pak od 36 do 50 mm. Skladovat spárovky je vhodné při relativní vlhkosti vzduchu do 65 stupňů Celsia.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com