Dubová spárovka cink

Vyrábíme a prodáváme dubovou průběžnou spárovku cink. Spárovku vám vyrobíme dle vašich potřeb v požadované šířce, délce a tloušťce. 

O dubové spárovce cink

Dubová spárovka cink patří mezi nejdůležitější truhlářské polotovary. Tento ekologický výrobek najde široké uplatnění ve výrobě dveří, oken, podlah i nábytku. Tento druh spárovky se lepí z širokých nastavovaných lamel, které mají různou délku.

Spočítejte si orientační cenu spárovky v naší nové kalkulačce.

Na co je vhodná dubová spárovka cink

Tato dubová spárovka cink je oproti průběžné spárovce levnější, protože není u ní tolik odpadu jako u průběžné spárovky. Lepí se do různých formátů a využívá se na ni více druhů dřevin. Cinkovaná spárovka se používá například na výrobu nočních stolků, postelí a dalších kusů nábytku. Dubová spárovka cink je dodávána ve standardní tloušťce 20, 30 a 40mm, o různé šířce a délce nebo dle přání zákazníka ve větších rozměrech.

Dubová spárovka cink se vyrábí rozřezáním masivního dřeva na hranoly, které jsou na tupo lepeny k sobě, čímž se rozloží pnutí ve dřevě. V případě, že ji chcete použít na schodiště či jinou plochu, slepí se na požadovanou šířku nášlapu schodiště. Nabízíme spárovku jak běžnou, tak s drásaným povrchem, který dodá spárovce rustikální vzhled. Tato spárovka je vyhledávaná především pro nábytek a podlahy v selském stylu. Na přání vám dodáme také větší množství spárovky.

Chcete-li vyrábět kvalitní nábytek z masivu, pak je dubová spárovka cink velmi důležitou částí. Spárovka se v průběhu používání nábytku nijak nedeformuje a to díky již zmíněnému minimálnímu pnutí dřeva. Dřevo pracuje neustále, proto je na toto při truhlařských pracích potřeba přihlížet. Masiv je proto poměrně náročný na zpracování. Dbáme na kvalitu kulatiny, na správné vysušení dřeva a také na pečlivé skládání lamel do spárovky. Dubová spárovka cink je velmi důležitým základem pro nábytek. Námi zpracovávané dřevo pochází z českých a slovenských lesů. Vybíráme kvalitní dřevo, které je potřeba nejen správně vysušit, ale také správně skladovat.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com