Masivní dubové hranoly

Vyrábíme dubové hranoly dle potřeb zákazníků


Masivní dubové hranolyNejpoužívanější dřevinou na vnější a vnitřní konstrukce patří dubové dřevo. Masivní dubové hranoly obrábíme pomocí kotoučových a pásových pil ze čtyř stran na požadované rozměry. Vyrábíme také lepené dubové BSH hranoly a lepené dubové KVH hranoly, kdy jsou jednotlivé lamely k sobě lepeny pryskyřicí. Pryskyřice je odolná vůči povětrnostním vlivům a zajistí pevné držení spojů. Melaminová pryskyřice, kterou běžně používáme, je zdravotně nezávadná.

Masivní dubové hranoly

Masivní dubové hranoly dodáváme v několika rozměrech. Krásná kresba dřeva, charakteristická vůně a od přírody žlutá barva jsou typické právě pro dubové dřevo. Dřevo sušíme na potřebnou vlhkost. Správně vysušené dřevo nepodléhá hnilobě a nenapadají je dřevokazné houby. Dub totiž obsahuje vysoké množství tříslovin. Vyrábíme masivní dubové hranoly přesně dle konkrétních požadavků.

Dubové hranoly specifikace

Při výrobě masivních dubových hranolů jsou dodržovány všechny náležité normy. Výsledkem jsou kvalitní hranoly s velkou konstrukční nosností, stabilitou a tvarovou stálostí. Dubové dřevo je velmi oblíbeným stavebním a truhlářským materiálem, kterému nevadí střídání teplot či vlhkost. Pro interiéry se hodí BSH hranoly, které pak působí jako krásný dekorativní prvek. Hranoly je možné použít na konstrukce dřevostaveb, na střechy i v interiéru. Dubové hranoly se pyšní dlouhou životností. Hranoly můžeme dodat s povrchovou úpravou i bez. Dřevěné stavební hranoly jsou velice žádaným sortimentem. Lze z nich také vyrobit lavice a lavičky, lávky a mnoho dalších výrobků. Zakládáme si na kvalitě dodávaného zboží, proto používáme na výrobu dřevo výhradně z dubu zimního nebo letního. Vyhýbáme se levným dřevinám ze zahraničí, které nedosahují takové kvality a mají mnohem kratší životnost. Dubové hranoly vám vyrobíme na míru i ve větším množství.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com