Smrková eurookna lV 68

Vyrábíme smrková eurookna lV 68 na zakázku

Dřevo je obnovitelná surovina, která má jedinečné vlastnosti. Je extrémně odolné a navíc 100% přírodní. Díky tomu je hojně používáno v mnoha odvětvích moderní ekonomiky. Níže jsou uvedeny nejdůležitější výhody dřeva při výrobě dřevěných masivních oken smrk.

Výhody dřeva

Dřevo zlepšuje vnitřní klima, nezpůsobuje alergie a neprodukuje škodlivé látky, které by mohly lidem ublížit. Dřevěná masivní okna smrk mají profil IV 68, který je základním a hojně  používaným profilem u eurooken. Z něj následně vychází profil IV 78. Vyrábí se z třívrstvých lepených hranolů, které jsou spojeny fixním či cinkovaným spojem.

Dřevěná masivní okna smrk se používají také při obnovách historických budov. Dřevěné truhlářství je dlouhou tradicí a důležitou součástí historie stavby. Smrk jako přírodní materiál se snadno zpracovává, což umožňuje vytvářet jedinečné bohatě zdobené formy okenního rámu. Dřevěné okenní rámy mohou být proskleny nebo natřeny v jakékoli barvě. Dřevo ze všech stavebních materiálů vyžaduje na výrobu, zpracování, výrobu prvků a využití nejméně energetických nákladů.

Dřevěná eurookna IV 68 = trvalá okna

Kvalitní dřevěná masivní okna smrk jsou díky vysokým parametrům tepelné izolace rámů zárukou tepla s minimální ztrátou energie. To je obzvláště důležité s ohledem na skutečnost, že vytápění domů a bytů spotřebovává podstatnou část našich ročních provozních nákladů.

Dřevěné okenní rámy v kombinaci se speciálním zasklením a příslušným kováním nám poskytují okna, která splňují vysoké požadavky na ochranu proti slunci, ochranu proti vloupání a protipožární ochranu. Moderní eurookna jsou vhodná pro staré zástavby i nízkoenergetické moderní budovy.

Dodáváme eurookna IV 68 na míru. Nebojíme se ani velmi specifických požadavků v podobě atypických i nadstandardních řešení. Dodáváme rovněž repliky historických oken. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Poptávka nebo dotaz

Máte nějaké dotazy, nebo chcete zaslat cenovou nabídku realizace?

Prosíme, abyste co nejlépe formulovali vaší poptávku. Vždy jsou pro nás důležité rozměry, počty kusů atd. V případě výroby nábytku na míru, tak můžete poslat poptávku i e-mailem a přiložit výkres nebo náčrt s rozměry a požadovaným materiálem. Děkujeme

Cenu dubové, jasanové a javorové spárovky si můžete spočítat i v naší online kalkulačce.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com