Smrková eurookna lV 92

Vyrábíme na zakázku smrková eurookna lV 92

Základem každého domu jsou okna. Abyste se doma cítili dobře, potřebujete dostatek světla. Kolik ho bude záleží na tom, kolik si zvolíte oken, jak budou rozmístěna a především jak budou velká. Chcete-li vyměnit původní okna za nová, zvolte si dřevěná masivní okna smrk, tzv. Eurookna s profilem IV 92. Tato okna lze dodat v široké barevné škále krycích lazur. Ty zachovávají nádhernou kresbu smrkového dřeva.

Dřevěná masivní okna smrk IV 92 lze použít jak pro stávající stavbu, tak pro novostavby, včetně nulových a plusových pasivních staveb a nízkoenergetických domů. Pro starší zástavbu můžeme dodat také repliky historických oken, kdy se eurookno upraví tak, aby budilo dojem původního kastlového okna. Díky dvojstupňovému těsnění jste chráněni před deštěm i teplem. Nižší řady eurooken se používají stále méně, díky perfektním vlastnostem profilů IV 92.

Eurookna IV 92 mají výborné tepelně-izolační vlastnosti a také velmi nízký součinitel prostupu tepla, což je číslo, které udává do jaké míry brání okno úniku tepla. Součinitel prostupu tepla je označován Uw.

Dodáváme dřevěná masivní okna smrk na míru. Vyrábíme je pouze z prověřených dřevin, které pochází z českých a slovenských lesů. Smrkové dřevo je jedním z nejpoužívanějších materiálů na výrobu dřevěných oken. Eurookna jsou vyráběna z třívrstvých lepených lamel, kdy je vrchní část z kvalitní části dřeva. K jejich lepení jsou použita voděodolná lepidla.

Námi dodáváná dřevěná masivní okna smrk nevyžadují žádnou složitější úpravu prvních deseti let. Vyrábíme okna klasických rozměrů, ale také nadstandardní a atypické rozměry, repliky historických oken či jejich věrné kopie. Námi dodávána eurookna jsou skvělou náhradou za původní kastlová okna. Designově jsou tato okna stejná, používá se však méně materiálu a levnější typy skla. Jsou vhodná pro garáže či sklepy a všude tam, kde není kladen důraz na co nejnižší prostupnost tepla.

Poptávka nebo dotaz

Máte nějaké dotazy, nebo chcete zaslat cenovou nabídku realizace?

Prosíme, abyste co nejlépe formulovali vaší poptávku. Vždy jsou pro nás důležité rozměry, počty kusů atd. V případě výroby nábytku na míru, tak můžete poslat poptávku i e-mailem a přiložit výkres nebo náčrt s rozměry a požadovaným materiálem. Děkujeme

Cenu dubové, jasanové a javorové spárovky si můžete spočítat i v naší online kalkulačce.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com